ARTIK SEVMEYECEĞİM FİLMİ İZLE
Aralık 3rd, 2011
Ekleyen: FulFlimİzle
ünLü Sohbet, SoSyete Sohbet, ManKenLerLe Sohbet, Chat

Yapım:2000 ~ Türkiye
Tür:Dram
Yönetmen:Çiğdem Sezgin
Senaryo:Mustafa Altıoklar, Çiğdem Sezgin
Yapımcı:Sinan Çetin
Görüntü Yönetmeni:Kamil Çetin
Müzik:Erkan Oban
Süre:1 saat 30 dk
Oyuncular:Tamer Karadağlı, Baykal Kent, Nilüfer Açıkalın, Diler Saraç, Efgan Efekan, Hakkı Ergök
Nesrin ve Leyla, aynı erkeği seven ikizlerdir.Ama iki kardeş tamamiyle zıttır.Leyla içine kapanık,ağır,duygularını içinde yaşayan bir kızdır…Nesrin ise tam tersi;sosyal,kıpır kıpır,duygularını dışa vuran bir gençtir böylelikle Nesrin erken davranarak Kemali Leylanın elinden alır. Bu acıya dayanamayan Leyla, Amerikaya gider. Kemal ile evlenen Nesrin ise bir süre sonra kendisine yeni bir sevgili bulur. Para hırsı ve eğlenceye olan düşkünlüğü Nesrin ve sevgilisini uyuşturucu işine bulaştırır. Nesrin kocasını terk edip, sevgilisiyle Almanyaya kaçmak üzereyken, Amerikada yaşayan Leyla çıkagelir. Kardeşler arasında geçmişin kötü izleri hala kendini gösterse de, birbirlerine iyi davranmaya çalışırlar. Fakat bir gün Leyla ve Nesrinin içinde bulunduğu araba kaza yapar. Kazada Nesrin ölmüş, Leyla ise kurtulmuştur. Ancak herkes Leylayı Nesrin zanneder..Olaylar bu şekilde gelişir.

Son 24 Saat'de Eklenen Flimler İçin Anasayfaya Git

YASAL UYARI:Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına sayglı olmayi amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanimlanan haber, video ve resim içeriği erişimi sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetimi tarafından kaynak gösterilerek eklenen güncelliği, popülerliği, zaman aşımına uğramış eski haberleri, videoları ve resimleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, siteden kaldırılmasını istediğiniz haber, video ya da telif hakkı olan içeriğin url uzantı adresini iletişim linki ile ulaşıp uyar ve kaldir prensibini benimsemiştir. ve söz konusu içerik 3 gün içinde siteden kaldırılır. Sitemizde yayınlanan haberlerde videolarda, ve resimlerde basın ahlakına, hukuk ilkelerine, insan hak ve özgürlüklerine bağlı kalacağımıza söz veririz.

Bu haber toplam 257 views defa okundu.
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

KATEGORİDEKİ BENZER FİLMLER
SOHBET ODALARI

SohbetNeSesi.Com Sohbet'in Adresi

Rumuz yazıp başlayın!
Türkçe (ı,ç,ö,ü ve boşluk) kullanmayın!Sohbet
Sohbet Komutları Yesilcam
Filmleri
Sohbet Yardım Belgeseler Sohbet Kuralları Korku
Filmleri
Sohbet
Sohbet, Sohbet OdaLarı, Sohbet SiteLeri
KOMEDİ FİLMLERİ
TURK FİLMLERİ
SON YORUMLAR
POPÜLER ETİKETLER
sinema
» RSS    | 2011 Fulflimizle

Sitemizde yayınlanan bütün Filmler Diger Wep Sitelerinden Alınıp kaynak göstererek yayımlanmaktadır. Sitemizde yayınlanan haberlerde basın ahlakına, hukuk ilkelerine, insan hak ve özgürlüklerine bağlı kalacağımıza söz veririz. Daha fazla bilgi için lütfen yayın ilkeleri ve kullanım şartları linkini tıklayıp okuyunuz!
»


Online Sayaç Mirc İndir Almanya Sohbet Kızlarla Sohbet KameraLı Sohbet